Strona główna
czwartek, 6 sierpnia 2020 r.
imieniny obchodzą: Jakub, Wincenty

Zapytanie

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o wypełnienie formularza zapytaniowego.

Mieszkańcy otrzymali maseczki

Strona główna » Aktualności » Mieszkańcy otrzymali maseczki

wielkość tekstu:A | A | A

 

 

 

Drodzy Mieszkańcy!

 

 

 

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 17 kwietnia 2020 r. mieszkańcy budynków wielorodzinnych przy ul. Słowackiego w Ogrodzieńcu otrzymali do swoich skrzynek pocztowych maseczki ochronne wielokrotnego użytku wraz z instrukcją użytkowania, wykonane przez wolontariuszy w ramach akcji szycia maseczek zainicjowanej przez Panią Annę Pilarczyk - Burmistrz Miasta i Gminy Ogrodzieniec.

Dostarczenia maseczek do skrzynek Mieszkańców podjęły się: Pani Małgorzata Janoska – Przewodnicząca Rady Miejskiej w Ogrodzieńcu oraz Pani Agnieszka Dzienniak – Prezes Przedsiębiorstwa Komunalnego Ogrodzieniec Sp. z o.o. Ilość maseczek dostarczonych do każdego mieszkania wynika z ilości osób zameldowanych pod danym adresem zgodnie z ewidencją ludności.

 

 

W imieniu Mieszkańców dziękujemy Pani Burmistrz, Gminnemu Zespołowi Zarządzania Kryzysowego, wolontariuszom i wszystkim osobom zaangażowanym w akcję!

 

 

czytano: 87 razy

źródło: pk.ogrodzieniec.pl

Strona główna

Ciekawostki

Przedsiębiorstwo Komunalne Ogrodzieniec Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie utrzymania porządku i zieleni, zarówno dla osób fizycznych, jak i firm.

dalej
Ilość zdjęć: 91
dalej
Przedsiębiorstwo Komunalne Ogrodzieniec Sp. z o.o.