Strona główna
czwartek, 28 maja 2020 r.
imieniny obchodzą: Augustyna, Inga

Zapytanie

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o wypełnienie formularza zapytaniowego.

Biuro administracji bliżej Was!

Strona główna » Aktualności » Biuro administracji bliżej Was!

wielkość tekstu:A | A | A

 

 

 

Drodzy Mieszkańcy!

 

 

 

Informujemy, że biuro administracji mieszkaniowej Przedsiębiorstwa Komunalnego Ogrodzieniec Sp. z o.o. jest już czynne dla Państwa w nowym pawilonie na placu targowym pod adresem:

ul. Słowackiego 11B, 42-440 Ogrodzieniec.

 

Godziny pracy biura nie ulegają zmianie:
poniedziałek w godz. 9:00–17:00
wtorek-piątek w godz. 7:00–15:00.

 

Ze względu na obecną sytuację zagrożenia epidemiologicznego, obsługa Mieszkańców odbywa się przez okienko, z zachowaniem bezpiecznej odległości od osoby obsługującej. Przy pawilonie udostępniamy Państwu również punkt ze środkiem do dezynfekcji rąk i zachęcamy do korzystania z niego.

 

Jednocześnie przypominamy, że w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo, w miarę możliwości wciąż ograniczamy kontakt osobisty, więc wszelkie awarie, zgłoszenia i inne sprawy prosimy załatwiać poprzez kontakt telefoniczny pod wskazanymi numerami telefonów: 607 574 472 oraz 607 574 199, a także za pośrednictwem poczty e-mail: zpiso@op.pl.

 

Nadal dostarczamy Państwu książeczki opłat mieszkaniowych do skrzynek pocztowych! Zapotrzebowanie prosimy zgłaszać telefonicznie bądź mailowo.

 

 

Pomimo obecnej trudnej sytuacji i konieczności ograniczania kontaktu osobistego - cieszymy się, że znów jesteśmy bliżej Was!

 

 

czytano: 48 razy

źródło: pk.ogrodzieniec.pl

Strona główna

Ciekawostki

Przedsiębiorstwo Komunalne Ogrodzieniec Sp. z o.o. od roku 2006 zajmuje się zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami mieszkaniowymi.

dalej
Ilość zdjęć: 91
dalej
Przedsiębiorstwo Komunalne Ogrodzieniec Sp. z o.o.