Strona główna
czwartek, 28 maja 2020 r.
imieniny obchodzą: Augustyna, Inga

Zapytanie

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o wypełnienie formularza zapytaniowego.

Obowiązek zasłaniania ust i nosa

Strona główna » Aktualności » Obowiązek zasłaniania ust i nosa

wielkość tekstu:A | A | A

 

 

 

Uwaga Mieszkańcy!

 

 

 

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 15 kwietnia 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (§ 1 p. 5.) od 16 kwietnia 2020 r. do odwołania nakłada się obowiązek zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki, odzieży lub jej części w przestrzeni publicznej i w miejscach ogólnodostępnych, w tym m.in. w części wspólnej budynków wielorodzinnych w rozumieniu art. 3 ust. 2 Ustawy z dnia 24 czerwca 1994 r. o własności lokali.

 

Oznacza to, że są Państwo zobowiązani do zakrywania ust i nosa także na klatce schodowej, na korytarzach piwnicznych oraz na strychu. Nie należy wychodzić z mieszkania bez zakrytej twarzy - dbajmy o bezpieczeństwo swoje i swoich sąsiadów!

 

 

Wspólnie nie damy się wirusowi!

 

 

czytano: 42 razy

źródło: pk.ogrodzieniec.pl

Koronawirus - jak się chronić

    Drodzy Mieszkańcy!     Z uwagi na kolejne potwierdzone przypadki zachorowań w Polsce na groźną chorobę o nazwie COVID-19 wywoływaną przez koronawirus SARS-Cov-2, ...
dalej

Dezynfekujemy codziennie!

      Drodzy Mieszkańcy!       Przypominamy, że w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, pracownicy Przedsiębiorstwa Komunalnego Ogrodzieniec Sp. z o.o. ...
dalej
Strona główna

Ciekawostki

Przedsiębiorstwo Komunalne Ogrodzieniec Sp. z o.o. od roku 2006 zajmuje się zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami mieszkaniowymi.

dalej
Ilość zdjęć: 91
dalej
Przedsiębiorstwo Komunalne Ogrodzieniec Sp. z o.o.