Strona główna
czwartek, 28 maja 2020 r.
imieniny obchodzą: Augustyna, Inga

Zapytanie

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o wypełnienie formularza zapytaniowego.

Spotkanie z doradcą energetycznym

Strona główna » Aktualności » Spotkanie z doradcą energetycznym

wielkość tekstu:A | A | A

 

W dniu 11 kwietnia 2019 r. w Sali Narad Rady Miejskiej odbyło się spotkanie informacyjne dla członków Wspólnot Mieszkaniowych Nieruchomości w Ogrodzieńcu: przy ul. Słowackiego 4 oraz przy ul. Kościuszki 109. Tematem spotkania były możliwości pozyskania dofinansowania inwestycji związanych z termomodernizacją budynków wielorodzinnych wspólnot mieszkaniowych.

 

Zaproszony przez Zarządcę doradca energetyczny z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, Pan Łukasz Balion, przedstawił prezentację na temat programu: Działanie 1.7: Kompleksowa likwidacja niskiej emisji na terenie województwa śląskiego, Poddziałanie 1.7.1: Wspieranie efektywności energetycznej w budynkach mieszkalnych w województwie śląskim. Jest to dofinansowanie na kompleksową modernizację energetyczną budynków wielorodzinnych, a formą wsparcia w ramach programu jest pożyczka zwrotna z możliwością uzyskania pomocy bezzwrotnej w postaci premii inwestycyjnej. 

 

Po zakończeniu prezentacji, obecni na spotkaniu właściciele lokali mogli zadawać doradcy pytania na temat Poddziałania 1.7.1, a także innych programów operacyjnych WFOŚiGW w Katowicach. Mieszkańców szczególnie zainteresowała możliwość pozyskania niskooprocentowanego kredytu ze środków finansowych WFOŚiGW, udzielanego wspólnotom mieszkaniowym w ramach tzw. Linii kredytowej.

 

Dziękujemy Państwu za udział w spotkaniu!

czytano: 245 razy

źródło: pk.ogrodzieniec.pl

Strona główna

Ciekawostki

Przedsiębiorstwo Komunalne Ogrodzieniec Sp. z o.o. od roku 2006 zajmuje się zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami mieszkaniowymi.

dalej
Ilość zdjęć: 91
dalej
Przedsiębiorstwo Komunalne Ogrodzieniec Sp. z o.o.